برنامه نویسی به سفارش مشتری

 

طراحی و برنامه نویسی پروژه های سفارشی

نیازهای افراد و شرکت ها به نرم افزار ها و سامانه های نرم افزاری بسیار گسترده تر و متنوع تر از دیگر شاخه هاست . در هر جایی که یک روند کاری در جریان باشد نرم افزار می تواند برای توسعه و یا بهینه سازی آن روند ، وارد عمل شود . سیستم های ارتباط با مشتری ، حسابداری ، مدیریت ارتباط داخلی باشگاه مشتریان و ... از سیستم های رایج مورد استفاده می باشد .

 

 

اجرای ایده های نو

همچنین هر کسب و کاری می تواند برای توسعه روند کاری و افزایش در آمد خود از ایده های مختلف بهره ببرد . به عنوان مثال یک رستوران یا مغازه بستنی فروشی با ثبت مشتریان و اختصاص امتیاز به آنها در ازای هر خرید برای مشتریان دائمی خود تخفیفات ویژه قائل شود . این امر باعث حفظ مشتریان فعلی و ترغیب دیگران به عضویت در این سیستم خواهد شد . با اجرای مناسب این ایده ها فرصت بزرگی جهت ایجاد تفاوت بین یک کسب و کار و رقبا فراهم می شود که در نهایت منجر به افزایش درآمد با بهره وری بالا خواهد شد .

 

 

نوع اجرا و معماری تولید

نت برندینگ توانایی اجرای انواع سیستم های سفارش مشتری را با زبان های مختلف برنامه نویسی و بر روی سخت افزارهای مختلف دارد . در حال حاضر سه نوع نرم افزار توسط شرکت های مختلف نوشته می شود :
1-نرم افزارهای نصبی روی کامپیوتر شخصی که بیشتر بر روی ویندوز نصب می شود .
2-نرم افزار تحت وب که روی سرور اینترنتی اجرا می شود .
3-نرم افزار موبایل که بر روی گوشی های موبایل نصب و اجرا می گردد .
با ترکیب و برقراری ارتباط بین این نرم افزارها می توان سامانه های جذاب و هوشمندی را طراحی کرد . نت برندینگ با برخورداری از نیروهای متخصص و حرفه ای در زمینه های مختلف آمادگی اجرای صفر تا صد انواع سامانه های نرم افزاری را با بهترین کیفیت و کمترین زمان دارا می باشد .

 در نت برندینگ بنا به سفارش مشتری نرم افزارهای مختلف طراحی می شود . نرم افزارهای تحت وب ، تحت ویندوز و ...
ابتدا نوع پروژه و نیازمندی های آن بررسی و جزئیات فنی آن استخراج می گردد . پس از توافق نهایی با مشتری پروژه آغاز و مرحله به مرحله به مشتری تحویل داده می شود .
زبان های برنامه نویسی ما عبارتند از PHP , Java , C# , Ruby

نشانی ما

گروه نت برندینگ ، پیشرو در ارائه خدمات آکادمیک طراحی وب، برندینگ اینترنتی، توسعه کسب و کار و برنامه نویسی موبایل

آدرس : اصفهان، خیابان 22بهمن، بعد از مخابرات، مجتمع اداری الماس، طبقه2 ، واحد6

 +98-31-32402770

 +98-9131013307

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار در خبرنامه ما عضو شوید .